Sold
Lot 10

Lars Erik Falk

”Tendens mot centrum”. Signerad LE Falk samt signerad och daterad LE Falk 1958 a tergo. Olja på duk, 50 x 61 cm.
Date
18 Feb 2019
Location
Sweden, Uppsala