LOT 11
Lars Erik Falk
”Skulptur i färg 101”. Signerad och daterad Falk 1989 på sockelns kant samt signerad och daterad under sockeln. Lackerat stål på träsockel, H 56 cm (inklusive sockel).
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala