LOT 14
Lars Erik Falk
”Rudbeckia och Delftvas”. Monogramsignerad LEF samt signerad och daterad LE Falk 1945 a tergo. Olja på pannå, 65 x 54 cm.
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala