LOT 21
Lars Erik Falk
”Modul relief 124”. Signerad och daterad Falk 1984. Relief med aluminium på lackerad träpannå, 60 x 140 cm.
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala