LOT 30
Lars Erik Falk
”Modul relief 3 x 5”. Signerad och daterad Falk 2013. Relief med delvis bemålad aluminium på lackerat trä, 73 x 45 cm.
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala