LOT 50
Lars Erik Falk
”Solvända 12”. Signerad och daterad LE Falk 1968. Stål på bemålad sockel, H 40, B 54 cm.
Märkt på sockel ”12”.
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala
Märkt på sockel ”12”.
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala