LOT 66
Lars Erik Falk
Komposition i grönt, vitt och svart. Signerad och daterad LE Falk 1950‑54 samt märkt ”Uppmålad 2007” a tergo. Olja på pannå, 41 x 65 cm.
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala