László Neogrády (1896-1962)
DĚVEČKA PŘED STAVENÍM
Olej na plátně, 72x100 cm, sign. vlevo dole "Neogrady László". Rentoilováno. Rámováno.
Stav restaurováno.
László Neogrády - budapešťský malíř, krajinář a portrétista, syn významného malíře Antala Neográdyho. Studoval na Maďarské akademii výtvarných umění u Ede Balla. Specializoval se na realisticky pojaté zimní krajiny v dramatickém osvětlení. Je zastoupen v mnoha soukromých i veřejných sbírkách.
English Title:
László Neogrády (1896-1962)
English Description:
GIRL IN FRONT OF A HOUSE
Oil on canvas, 72x100 cm, signed lower left "Neogrady László". Re-stretched. Framed.
Condition restored.
Deutsch Title:
László Neogrády (1896-1962)
Deutsch Description:
MAGD VOR DEM HAUS
Öl auf Leinwand, 72x100 cm, sign. links unten "Neogrady László". Rentoiliert. Gerahmt.
Zustand restauriert.
DĚVEČKA PŘED STAVENÍM
Stav restaurováno.
English Title:
László Neogrády (1896-1962)
English Description:
GIRL IN FRONT OF A HOUSE
Condition restored.
Deutsch Title:
László Neogrády (1896-1962)
Deutsch Description:
MAGD VOR DEM HAUS
Zustand restauriert.