Léo Jo (1870-1962)
L'accroche cœur
Pointe sèche rehaussée de pastel, de fusain et d'aquarelle.
Signée en bas à droite; titrée en bas à gauche.
Droge naald versterkt met pastel, houtskool en aquarel. Rechts onderaan gesigneerd; links onderaan getiteld.
35 x 28 cm
Provenance/Herkomst: Ancienne collection Wittamer - De Camps Collection privée/
Privé collectie
L'accroche cœur
35 x 28 cm
Privé collectie