LOT 9

Léon Arie Feijen (1947)

Léon Arie Feijen (1947)

'Zeegezicht met vishandelaren op de kade', gesigneerd ‘L.A. Feijen’ r.o.

Olieverf op paneel, 20,6 x 25,4 cm

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam

Léon Arie Feijen (1947)

05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam