Léon Arie Feijen (1947)
Léon Arie Feijen (1947)
'Zeegezicht met vishandelaren op de kade', gesigneerd ‘L.A. Feijen’ r.o.
Olieverf op paneel, 20,6 x 25,4 cm
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Léon Arie Feijen (1947)
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam