LOT 54
Leon Deckers (20e eeuw)
Indisch avondlandschap met rivier, palmbomen en bergen.
Olieverf op doek, 81x111 cm (incl. lijst).
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands