Leon Smets (1895-1980), Kleurenschakering

Leon Smets (1895-1980)

Kleurenschakering

gesigneerd 'SMETS.L' (middenonder), tevens gesigneerd, getiteld en gedateerd 1960 (verso)

olieverf op golfkarton, 75x61 cm (90x76,5 cm incl. lijst)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Leon Smets (1895-1980)

Kleurenschakering

29 Apr 2024
Netherlands, Hague