Leon Smets (1895-1980), Kleurenschakering
Leon Smets (1895-1980)
Kleurenschakering
gesigneerd 'SMETS.L' (middenonder), tevens gesigneerd, getiteld en gedateerd 1960 (verso)
olieverf op golfkarton, 75x61 cm (90x76,5 cm incl. lijst)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Leon Smets (1895-1980)
Kleurenschakering
29 Apr 2024
Netherlands, Hague