LOT 4382
Lepelvaasje zilver.
Uitgevoerd met verzwaarde bovenrand en opgesoldeerde parelrand voetrand. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1916, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, G - gebruikssporen en deukjes. 75 gram, 835/1000. Afm. H 7, 3 cm. Geschatte opbrengst: € 65 - € 100.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal