LOT 449

Likeurkelder. 19de eeuw. Palissander met inleg van citroen- en notenhout. Op deksel inscriptie 'liqueurs'. Twee

Description EN
Liquor box. 19th century.
Rosewood with lemon-wood and walnut bandings. Inscription 'liqueurs' on the lid. Two handles. With four carafes with bottle stoppers (one not original), ten shot glasses and six beakers (metal).
Traces of use.

Beschrijving NL
Likeurkelder. 19de eeuw.
Palissander met inleg van citroen- en notenhout. Op deksel inscriptie 'liqueurs'. Twee handvaten. Met vier karaffen met stop (één niet origineel), tien borrelglaasjes en zes bekertjes (metaal).
Gebruikssporen.

Description FR
Cave à liqueurs. 19ème siècle.
Palissandre incrusté de bois citronnier et de ronce de noyer.
Inscription 'liqueurs' sur le couvercle.
Deux anses.
Comprenant quatre carafes avec bouchons (une pas originale), dix verres à liqueur et six gobelets (métal).
Traces d'usage.
Size: 25 x 30 x 31 cm

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Liquor box. 19th century.
Traces of use.

Beschrijving NL
Likeurkelder. 19de eeuw.
Gebruikssporen.

Description FR
Deux anses.
Traces d'usage.
Size: 25 x 30 x 31 cm

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp