Linn Fernström

Linn Fernström (född 1974). ”Madonna”. Signerad och daterad Linn Fernström 2002 på bakstycket. Blandteknik på papper, 20,5 x 14,5 cm.

CONDITION REPORT: For condition report, please contact: mail@uppsalaauktion.se

16 May 2024
Sweden, Uppsala

16 May 2024
Sweden, Uppsala