Litet matbord med iläggsskiva, 95x95cm

Iläggsskiva 47.5cm. Mindre slitage och repor, större skada på iläggsskivans kant (del av fanér borta)

28 Apr 2024
Sweden, Norberg

28 Apr 2024
Sweden, Norberg