Ljusstakar Nyrenässansstil 1900-tal (2 st)
Gjutna ljusstakar med plats för bronserad metallDekorerade med stående putti och prismorHöjd: 35 cmKondtionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar --------------------------Candlesticks Neo-Renaissance style 20th century (2 pcs)Molded candlesticks with space for bronzed metalDecorated with standing putti and prismsHeight: 35 cmCondition report: Minor age-based wear, no other remarks