LOT 64
Lockurnor, ett par
1800-tal, Pseudowien. Porslin. Bemålad dekor. H 37 cm.
Condition: En lockknopp med lagning. Smärre nagg.
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala