LOT 2623

Lot imari, famille rose en Amsterdams bont schoteltjes

18e/19e eeuw, China, Japan

Lot van zes schoteltjes waaronder drie met polychroom Amsterdams bont decor, een famille rose en twee Japanse imari schoteltjes met floraal decor

D grootste schoteltje 13,4 cm

Famille rose schoteltje met een haarlijn, een Amsterdams bont schoteltje met een ster barst, diverse rand schilfertjes en chipjes

19 Oct 2020
Netherlands, Hague

18e/19e eeuw, China, Japan

D grootste schoteltje 13,4 cm

19 Oct 2020
Netherlands, Hague