Lot imari, famille rose en Amsterdams bont schoteltjes
18e/19e eeuw, China, Japan
Lot van zes schoteltjes waaronder drie met polychroom Amsterdams bont decor, een famille rose en twee Japanse imari schoteltjes met floraal decor
D grootste schoteltje 13,4 cm
Famille rose schoteltje met een haarlijn, een Amsterdams bont schoteltje met een ster barst, diverse rand schilfertjes en chipjes
18e/19e eeuw, China, Japan
D grootste schoteltje 13,4 cm