Lot met diverse werken (x5) o.a. Koos Kampman (20ste eeuw); Freek Wantassen (21ste eeuw) en Hollandse School + reproductie + ingelijst jurk, Diverse voorstellingen
Lot met diverse werken (x5) o.a. Koos Kampman (20ste eeuw); Freek Wantassen (21ste eeuw) en Hollandse School + reproductie + ingelijst jurk
Diverse voorstellingen
3x gesigneerd
1x aquarel, 1x ets, 1x acryl op papier en 1x reproductie, 1x ingelijst jurk, diverse afm van circa 12x17 cm tot 60x48 cm
Diverse voorstellingen
3x gesigneerd