LOT 2597

Lotje imari en Amsterdams bont kop en schoteltjes

18e/19e eeuw, China, Japan

Imari kop en schoteltjes (twee kopjes en drie schoteltjes Japans) met floraal decor binnen vakwerk, overige twee kopjes met polychroom Amsterdams bont decor

D schoteltjes 12,6 cm, D kopjes ca. 7,1 cm

Een Amsterdams bont kopje beschadigd, twee schoteltjes in goede staat, een schoteltje met een chipje

19 Oct 2020
Netherlands, Hague

18e/19e eeuw, China, Japan

19 Oct 2020
Netherlands, Hague