Lotje imari en Amsterdams bont kop en schoteltjes
18e/19e eeuw, China, Japan
Imari kop en schoteltjes (twee kopjes en drie schoteltjes Japans) met floraal decor binnen vakwerk, overige twee kopjes met polychroom Amsterdams bont decor
D schoteltjes 12,6 cm, D kopjes ca. 7,1 cm
Een Amsterdams bont kopje beschadigd, twee schoteltjes in goede staat, een schoteltje met een chipje
18e/19e eeuw, China, Japan