LOT 58
Louis Cane
"La petite Afrique paysage". Signerad och daterad Cane 1985 samt signerad och daterad a tergo. Olja på duk, 72 x 90 cm.
Condition: I god kondition. Rammått: 77 x 97 cm.
Provenance: Boibrino Gallery, Stockholm.
Svensk privatsamling.
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala
Svensk privatsamling.
27 Aug 2019
Sweden, Uppsala