Louis Favre (1892-1956), Heuvellandschap
Louis Favre (1892-1956)
Heuvellandschap
gesigneerd (rechtsonder)
olieverf op doek, zonder lijst, 33x40 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Louis Favre (1892-1956)
Heuvellandschap
gesigneerd (rechtsonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague