LOT 10026
Louis Hartz (1869-1935), Hortensia's in vaasje
Louis Hartz (1869-1935)
Hortensia's in vaasje
gesigneerd en gedateerd 'Louis Hartz 10' (rechtsboven)
olieverf op board, 25x34 cm (met lijst: 38x47 cm)
Conditie: vernis enig vergeeld, verder goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Louis Hartz (1869-1935)
Hortensia's in vaasje
25 Mar 2024
Netherlands, Hague