LOT 10026

Louis Hartz (1869-1935), Hortensia's in vaasje

Louis Hartz (1869-1935)

Hortensia's in vaasje

gesigneerd en gedateerd 'Louis Hartz 10' (rechtsboven)

olieverf op board, 25x34 cm (met lijst: 38x47 cm)

Conditie: vernis enig vergeeld, verder goed

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Louis Hartz (1869-1935)

Hortensia's in vaasje

25 Mar 2024
Netherlands, Hague