Louis-Léopold Boilly (1761-1845) (x8), Diverse voorstellingen
Louis-Léopold Boilly (1761-1845) (x8)
Diverse voorstellingen
allen gesigneerd, een gedateerd '1827'
allen kleurenlitho's, diverse afmetingen van circa 29x23 cm (met lijst: van circa 44x32,5 cm tot 31x25 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Diverse voorstellingen
29 Apr 2024
Netherlands, Hague