Louis Meys (1902-1995), Aan de Jacob Catslaan in Den Haag
Aan de Jacob Catslaan in Den Haag
Painter / Artist / School
Louis Meys (1902-1995)
Technique / Size
olieverf op paneel, 40x50 cm (met lijst: 52x62 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Louis Meys' (linksonder)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld, enig oppervlaktevuil, barsten in het paneel, verder goed
Painter / Artist / School
Louis Meys (1902-1995)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text