LOT 3

Louis Meys (1902-1995), Aan de Jacob Catslaan in Den Haag

Aan de Jacob Catslaan in Den Haag

Painter / Artist / School

Louis Meys (1902-1995)

Technique / Size

olieverf op paneel, 40x50 cm (met lijst: 52x62 cm)

Signature / Dating

gesigneerd 'Louis Meys' (linksonder)

Extra Text

Conditie: vernis vergeeld, enig oppervlaktevuil, barsten in het paneel, verder goed

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Louis Meys (1902-1995)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

12 Jun 2023
Netherlands, Hague