LOT 10057
Louis Soonius (1883-1956), Aan de vaart
Louis Soonius (1883-1956)
Aan de vaart
gesigneerd (rechtsonder)
olieverf op board, 24x34 cm (met lijst: 38x47 cm)
Conditie: vernis vergeeld, stukjes verfverlies (rechtsboven)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Louis Soonius (1883-1956)
Aan de vaart
gesigneerd (rechtsonder)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague