LOT 126
Louis Van Lint (1909-1986)
Les ouvriers, 1947.
Aquarelle sur papier.
Signée et datée en bas à droite.
Aquarel op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
30 x 28 cm
Provenance / Herkomst :
Collection Van den Bergh, Ostende.
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Les ouvriers, 1947.
Aquarelle sur papier.
Aquarel op papier.
30 x 28 cm
Provenance / Herkomst :
15 Jun 2021
Belgium, Brussels