LOT 158532-5

Louis Vuitton
Belte
Louis Vuitton
Louis Vuitton monogram. Gullfargede detaljer.
Høyde 3 cm
Lengde 85 cm
Belte datert: Uke 2-2008/ Frankrike
Merknad:
Belte er i pen tilstand med svært lite aldersrelatert bruksspor.

Dersom det ikke er opplysninger om ekstra tilbehør medfølger dette ikke.

Vær oppmerksom på at dette er en brukt vare og kan derfor ha mindre flekker og merker en hva som kommer frem på bildene. Bruk Zoom-funksjonen for å se flere detaljer på objektet.

Det skal gjøres oppmerksom på at salget er et tvangssalg og at kjøperen har begrenset adgang til å påberope mangler.

For spørsmål eller mer detaljert informasjon vennligst kontakt vår ekspert Irina Khótko irina@blomqvist.no eller 464 72 393

02 May 2024
Norway, Fornebu

Louis Vuitton
Belte
Louis Vuitton
Høyde 3 cm
Lengde 85 cm
Merknad:

02 May 2024
Norway, Fornebu