LOT 29
Louis XV spiegel in beschilderde en vergulde gestoken houten lijst met c-voluten en florale ornamenten, voorzien van kandelaars, circa 1760, h. 118 cm
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum