LOT 153
Louis XV-spiegel met vergulde gestoken houten lijst versierd met rocailles en bloemen, circa 1750, h. 121, br. 54 -spiegel licht verweerd-
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum