LOT 39

Louis XVI-stijl bankje

Noten Louis XVI-stijl bankje met gestoken kuif en geel damast bekleding, Frankrijk 20e eeuw, h. 100, br. 125, d. 55 cm.

28 Mar 2023
Netherlands, Diemen

28 Mar 2023
Netherlands, Diemen