LOT 83
Louis van Soest (1867-1948)
Louis van Soest (1867-1948)
“Landschap met huisjes”, gesigneerd l.o.
Olieverf op board, 58,5 x 48,5 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Louis van Soest (1867-1948)
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam