Lourdès Castro (1930-2022), Zonder titel
Painter / Artist / School
Lourdès Castro (1930-2022)
Technique / Size
zeefdruk op rhodoid, zonder lijst, 55,5x46 cm
Signature / Dating
gesigneerd en genummerd 'Lourdès Castro 47/190' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: het rhodoid is gebobbeld, enkele krassen in de verflaag, de rechter bovenhoek heeft een kleine beschadiging (zie extra foto).
Painter / Artist / School
Lourdès Castro (1930-2022)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text