Lucebert (1924-1994), Zonder titel
Painter / Artist / School
Lucebert (1924-1994)
Technique / Size
gemengde techniek op papier, 48x38 cm
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'lucebert '93. III' (linksonder)
Extra Text
Herkomst: Verworven bij Galerie Nouvelles Images, Den Haag.
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst:
Verworven bij Galerie Nouvelles Images, Den Haag.
Painter / Artist / School
Lucebert (1924-1994)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: