LOT 603
Lucebert (1924-1994), Zonder titel
Painter / Artist / School
Lucebert (1924-1994)
Technique / Size
inkt en collage op papier, 43x35,5 cm
Signature / Dating
gesigneerd ‘lucebert’ (linksonder) en gedateerd ‘81.I.4’ (rechtsonder)
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag.
29 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Lucebert (1924-1994)
Technique / Size
Signature / Dating
Origin / Exhibition / Lite
29 Mar 2023
Netherlands, Hague