Lucebert (1924-1994)

Figuur. Hierbij drie etsen door Jan Montijn

litho, gesign. r.o., 46/100, 50 x 64 cm. en driemaal ets, éénmaal glas defect, gesign., 1981 en 1985, 44 x 33 cm. en 49 x 41 cm.

[4]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

[4]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam