LOT 60
Lucien Ott (Frans, 1870-1927), Schets van een kinderkopje
Schets van een kinderkopje
Painter / Artist / School
Lucien Ott (Frans, 1870-1927)
Technique / Size
potlood op papier, 21x16,5 cm (met lijst: 42x36 cm)
Signature / Dating
gemonogrammeerd (linksmidden)
Extra Text
Conditie: enkele vlekken, papier enig gebobbeld, verder goed
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Schets van een kinderkopje
Painter / Artist / School
Lucien Ott (Frans, 1870-1927)
Technique / Size
Signature / Dating
gemonogrammeerd (linksmidden)
Extra Text
12 Jun 2023
Netherlands, Hague