LOT 60

Lucien Ott (Frans, 1870-1927), Schets van een kinderkopje

Schets van een kinderkopje

Painter / Artist / School

Lucien Ott (Frans, 1870-1927)

Technique / Size

potlood op papier, 21x16,5 cm (met lijst: 42x36 cm)

Signature / Dating

gemonogrammeerd (linksmidden)

Extra Text

Conditie: enkele vlekken, papier enig gebobbeld, verder goed

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Schets van een kinderkopje

Painter / Artist / School

Lucien Ott (Frans, 1870-1927)

Technique / Size

Signature / Dating

gemonogrammeerd (linksmidden)

Extra Text

12 Jun 2023
Netherlands, Hague