LOT 18
MANUCE (Paul).
Pauli Manutii in orationem Ciceronis pro P. sextio commentarius, ad Antonium Aelium Polae episcopum.
Venetiis, Aldus, 1559, in-12, 166 pp. vélin, trace de lacets
Qq. mouillures éparses.
Mme Danyela Petitot présente ce lot.
dpetitot@wanadoo.fr
01 45 67 42 35
18 Sep 2020
Qq. mouillures éparses.
dpetitot@wanadoo.fr
01 45 67 42 35
18 Sep 2020