LOT 18

MANUCE (Paul).

Pauli Manutii in orationem Ciceronis pro P. sextio commentarius, ad Antonium Aelium Polae episcopum.
Venetiis, Aldus, 1559, in-12, 166 pp. vélin, trace de lacets
Qq. mouillures éparses.

Mme Danyela Petitot présente ce lot.
dpetitot@wanadoo.fr
01 45 67 42 35

18 Sep 2020

Qq. mouillures éparses.

dpetitot@wanadoo.fr
01 45 67 42 35

18 Sep 2020