MARC SLEEN (1922-2016)
Description EN
Marc Sleen. Painting, modern composition in gouache and watercolour. Signed upper right.
Beschrijving NL
Marc Sleen. Schilderij, moderne compositie uitgevoerd in gouache en aquarel. Gesigneerd rechtsboven.
Description FR
Marc Sleen. Peinture, composition moderne à la gouache et à l'aquarelle. Signé en haut à droite.
Description EN
Beschrijving NL
Description FR