LOT 0015
Marcel Arnould - (1928-1974)
Marcel Arnould
(1928-1974)
Sans titre
Bronze doré poli.
Gepolijste gouden brons.
Provenance: Provenance/Herkomst:
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.
18 Jun 2020
Belgium, Belgium
Marcel Arnould
(1928-1974)
Sans titre
Bronze doré poli.
Gepolijste gouden brons.