LOT 13
MARIA HELENA VIEIRA DA SILVA (1908-1992)
COMPOSITION ABSTRAITE
Lithographie sur vélin
Signée et numérotée 76-100
Lithograph on wove paper; signed and numbered 76-100
85 x 61 cm - 331/2 x 24 in.
14 Feb 2020
COMPOSITION ABSTRAITE
Lithographie sur vélin
Signée et numérotée 76-100
85 x 61 cm - 331/2 x 24 in.
14 Feb 2020