LOT 70

MARIO MOGLIA (1915-1986)

Bibliothèque murale - bar éclairant
Placage de zébrano et marqueterie de bois fruitier exotique.
Monogrammé MM et datée.
Wand boekenkast - bar
Zebrano fineer en exotisch vruchtenhout marquetterie.
Gemonogrammeerd MM en gedateerd.
1958.
Pièce unique.
H.130 cm L.180 cm P.25 - 40 cm

21 Nov 2021
Belgium, Brussels

Monogrammé MM et datée.
Wand boekenkast - bar
1958.
Pièce unique.

21 Nov 2021
Belgium, Brussels