LOT 11
MARTIN EDO, TRE ST
Gouacher. Osignerade. Kompositioner med ätande figurer. Största bladets mått 15x12,5 cm. Ej examinerade ur ram. Proveniens: Designhem från Malmö.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona