LOT 86
MATBORD OCH SEX STOLAR
Matbordet i ek, märkt Edsbyverken, stolarna i teak med textilklädsel. Modern design. Repor, märken.
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona