LOT 64

MATBORD

Lackerat trä. Nyrenässans, sent 1800-tal. Höjd 79, diameter 133 cm. Fyra iläggsskivor 3x60 samt 1x31 cm medföljer. Repor, märken, senare lackering.

11 Aug 2020
Sweden, Landskrona

11 Aug 2020
Sweden, Landskrona