LOT 3
MATGRUPP, FEM DELAR
Blå station. Bord i alm med gjutjärnsfot, stämplat Blå Station i foten. Fyra st stolar "String", formgivare Börge Lindau. Höjd 72,5, diameter 150 cm. Repor, märken. Proveniens: Designhem från Malmö.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona