LOT 5
MATGRUPP, FEM DELAR
Jakaranda. Modern design, 1960/70-tal. En stol märkt Schiönning och Elgaard, Randers. Bordets höjd 72, diameter 111 cm. En iläggsskiva med sarg a 48,5 cm medföljer. Något solblekt, repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona