LOT 103
MATGRUPP, SJU DELAR
Hardwood. Kina, 1900-talets andra hälft. Bordets höjd 73, diameter 111 cm. Två iläggsskivor a 46 cm/st medföljer. Repor, märkem, en iläggsskiva med skadad sarg.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona