MAURICE ANTHONY (1883-1963)

Description EN
Paul-Gustave van Hecke, Norine Deschryver and Prince Charles at the Wellington Racecourse, 1921.
Series of three original silver gelatin prints. All signed and numbered in the photograph and with photographer's stamp on verso.
We join by the same: Paul-Gustave van Hecke, Prince Charles and unknown man in Van Hecke's car, his Hispano Suiza Alfonso XIII. Signed with dry stamp and with stamp on verso.

Beschrijving NL
Paul-Gustave van Hecke, Norine Deschryver en Prins Karel op de Wellington renbaan, 1921.
Reeks van drie originele gelatine zilverdrukken. Alle gesigneerd en genummerd in de foto en met stempel fotograaf op verso.
Bijgevoegd van dezelfde: Paul-Gustave van Hecke, Prins Karel en onbekende man in de auto van Van Hecke, zijn Hispano Suiza Alfonso XIII. Gesigneerd met droogstempel en met stempel op verso.

Description FR
Paul-Gustave van Hecke, Norine Deschryver et le prince Charles à l'hippodrome de Wellington, 1921.
Série de trois tirages originaux à la gélatine argentique. Toutes signées et numérotées dans la photographie et avec le cachet du photographe au verso.
On y joint: Paul-Gustave van Hecke, le prince Charles et un inconnu dans la voiture de Van Hecke, son Hispano Suiza Alfonso XIII. Signé avec un cachet sec et un cachet au verso.

26 Apr 2024
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR

26 Apr 2024
Belgium, Antwerp